Legenda Solidarności w Złotowie!

  • 09.12.2017, 20:53 (aktualizacja 16.12.2017, 11:07)
  • Piotr Tomasz
Legenda Solidarności w Złotowie!
Spotkanie z Joanną i Andrzejem Gwiazda

W stolicy powiatu złotowskiego dominują spotkania z przedstawicielami lewicy. Dzieje się tak za sprawą dyrektorki MBP w Złotowie (znanej m.in. z pikiet pod sądami), która nie chce zaakceptować faktu, że w Złotowie mieszkają ludzie różniący się z nią w poglądach. W tym kontekście cieszy, że wracają spotkania w ramach KGP, których organizatorem w Złotowie jest radny Wiesław Fidurski.

W czwartek (14 grudnia) o godzinie 16:30 (sala Cechu Rzemiosł Różnych) odbędzie się spotkanie z legendą Solidarności, Andrzejem Gwiazdą. Gościa nie trzeba szerzej przedstawiać. Już dziś warto zarezerwować czas i przygotować pytania. Wstęp na spotkanie wolny.

 

 

Piotr Tomasz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe