Otwarto Biuro Poselskie w Złotowie!

  • 18.12.2017, 20:20 (aktualizacja 19.12.2017, 11:49)
  • Piotr Tomasz
Otwarto Biuro Poselskie w Złotowie!
Poseł Marta Kubiak (PiS) będzie pomagać mieszkańcom!

Parlamentarzyści rzadko zaglądają do Złotowa. Tym mocniej należy odnotować fakt, że w stolicy powiatu swoje biuro poselskie otworzyła Marta Kubiak (PiS). Kameralna uroczystość (połączona z opłatkiem) odbyła się w 18 grudnia. W otwartym spotkaniu (przyjść mógł każdy) uczestniczyło kilkanaście osób. Między innymi samorządowcy, przedsiębiorcy, działacze organizacji społecznych, byli członkowie Solidarności oraz KPN-u. Dało się również zauważyć dawnego członka POP PZPR, którego córka niedawno zasiliła szeregi PiS. Mieszkańców informujemy, że Biuro Poselskie mieści się przy ulicy Norwida 4. Zapraszamy do obejrzenia galerii z dzisiejszego wydarzenia.

 

Uwaga: biuro będzie czynne dwa razy w tygodniu. Raz w miesiącu poseł Kubiak będzie osobiście przyjmowała interesantów.

Piotr Tomasz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janusz
Janusz 09.06.2018, 17:15
http://nfosigw.gov.pl/o-nfosig…
Gienek G
Gienek G 25.12.2017, 12:25
Zgadzam się że to kolejna kpina i obłomowszczyza złotowska. Z całym szacunkiem do Prawa i Sprawiedliwości, ale mój głos oddam na desant, którym PIS obsadzi jedynkę w naszym okręgu. Do mnie nie dociera argument, że poseł musi być z naszej ziemii. Nie musi być, bo sejm stanowi prawo krajowe nie lokalne a u nas elit brak. Z tego co widze to ambicje mają przebieracze nogami i dorobkiewicze szukające okazji żeby sobie 5zł w buty wsadzić.
słabo mi się robi, jak czytam takier ***enie
słabo mi się robi, jak czytam takier ***enie 25.01.2018, 23:23
***isz jak prawdziwy Gienek
Pytanie
Pytanie 20.12.2017, 18:07
Czy to prawda, że w Złotowie biura otwierają Piechowiak i Porzucek?
Konie&Rumaki
Konie&Rumaki 25.12.2017, 12:32
Dokładnie, Pan Porzucek otwiera coś w lutym na Mickiewicza, kolega tam już robi remont. Poseł Piechowiak będzie miał zaś biuro, ale jeszcze lokalizacji nie znam. Tą sprawą zajmuje się starosta złotowski, bo to frakcja bliżej porozumienia. Generalnie PIS w naszym rejonie opiera się kapitałowo na fundamentach lewicowo-peeselowskich. Elektorat prawicowy owszem, ale stajnie naszych rumaków leżą gdzie indziej. Dwóch posłów nawetkonkuruje w ramach jednej stajni. Dlatego dopływ czystej krwi warszawskej jest nieunikniony i Warszawa to wie.
Wierny
Wierny 20.12.2017, 00:11
I oczywiscie kosciól w roli głównej bo jakże mogło być inaczej skoro PIS
Go go
Go go 25.12.2017, 12:17
A ty masz z tym problem? Sugerujesz, że ci kosciół nie towarzyszy w życiu?
kwas na starcie
kwas na starcie 18.12.2017, 22:40
Nie widzę na zdjeciu odziału klawiszowego! Wyraźny znak do społeczeństwa został wysłany. PIS w Warszawie bije rekord popularności władzy ale mu tu na dołach roz***my to szybko! Jak zawsze zresztą. Byliśmy zawsze słabi na Krajnie i teraz osłabimy to jeszcze mocniej. Proszę zobaczyć jak nasze wzajemne animozje, prostackie ambicje i brak jakiekiejkolwiek dyplomacji doprowadzą do kolejnej sromotnej porażki w samorządzie.
Maksiu
Maksiu 18.12.2017, 22:48
Faktycznie otwarcie tej klitki przez tę panią w sytuacji gdy kilka tygodni temu ogłoszono otwarcie w styczniu biura PiS w innym miejscu jest nieporozumieniem. Kto tego przedszkolaka umieścił tak wysoko na liście, że została posłem?
wyborca
wyborca 25.12.2017, 12:18
Sądzisz, że wstawienie Iwony było lepszym pomysłem? :-)
Bartek
Bartek 19.12.2017, 00:44
Umieszczenie na listach nie jest jeszcze wyznacznikiem sukcesu. Potrzeba do tego akceptacji wyborócw, którzy zagłosują na odpowiednie nazwisko. O tym się juz wielu przekonało występując na liście. Niekiedy skromność i młodość jest atutem. Wiele się mówiło, że brakuje młodych na listach.

Pozostałe