Kolejna rządowa inwestycja w powiecie złotowskim

  • 29.01.2018, 09:58 (aktualizacja 30.01.2018, 13:27)
  • Piotr Tomasz
Kolejna rządowa inwestycja w powiecie złotowskim
remont drogi Podgaje-Jastrowie

 

 

Ministerstwo infrastruktury zatwierdziło przebudowę kolejnego odcinka drogi krajowej nr 11 w powiecie złotowskim. Przypominamy, że w lipcu ub.r. była to rozbudowa drogi krajowej nr 22 wraz ze skrzyżowaniem z drogą krajową nr 11 na odcinku granica województwa wielkopolskiego-Jastrowie. Planowana inwestycja ma zostać zrealizowana do 2020 r. kosztem ok. 46 mln zł.

 

Jak poinformował poseł Marcin Porzucek (PiS) - nadszedł czas na kolejny odcinek, tj. Podgaje-Jastrowie. Szacunkowy koszt inwestycji to ponad 26 mln zł. Oprócz funkcji tranzytowej, modernizacja przyczyni się do zwiększenia komfortu mieszkańców Jastrowia. Inwestycja powinna zakończyć się do 2023 r.

Prawdopodobnie 30 stycznia GDDKiA podpisze z firmą AECOM umowę na przygotowanie dokumentacji dla odcinka S11 Piła-Szczecinek (wraz obwodnicą Jastrowia).

 

red

Piotr Tomasz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe