Premier Mateusz Morawiecki o drodze S-11

  • 11.07.2018, 06:11 (aktualizacja 11.07.2018, 06:20)
  • Tomasz Majerski
Premier Mateusz Morawiecki o drodze S-11
Wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego na spotkaniu ze Ślązakami. Premier wymienia jako priorytet budowę drogę S-11 łączącą Koszalin–Piekary Śląskie o projektowanej łącznej długości ok. 550 km. Prowadzi w większości śladem obecnej drogi nr 11 przez województwa: zachodniopomorskie, wielkopolskie, opolskie i śląskie

Tomasz Majerski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr Bein
Piotr Bein 24.11.2018, 16:01
Holokaust to zagłada ponad 20 grup, Żydzi nie byli najliczniejszą ani wyjątkową grupą zgładzoną w Szoa przez swych bratobójców z żydobanksterii i syjonistów III Rzeszy. Najbardziej ucierpieli Słowianie: dzies. mln Rosjan, Polaków, Serbów…
Zawężajac żydłacko termin Holokaust bezcześcisz pamięć ofiar, zakłamujesz historię.
https://piotrbein.wordpress.co…
https://piotrbein.wordpress.co…
Roman S
Roman S 24.11.2018, 15:59
Polak Żydowi nie może nic powiedzieć, natomiast Żyd, może opluwać Polaka, kiedy chce i jak chce. Nie ma przeszkód. Mało tego, premierzy Polski i Prezydenci, zachęcają Żydów na całym świecie do opluwania Polaków. Pod tym względem za komuny było lepiej! Dzisiaj jak kanalia Żydowska Gross napisała książkę „Strach”, to zamiast protestu władz, pan premier Tusk w programie II TVP ( Też Żydowski), zapytany przez Tomasza Lisa o tą książkę, powiedział „każdemu wolno pisać, co chce”. Zgodnie z tym piszę, że czytałem gdzieś, że Donald Tusk, tak jak i bracia Kaczyńscy, są potomkami Żydowskimi. Dalej Lech Wałęsa (Lejba Kohen), były premier Mazowiecki (Icek Dikman), były prezydent Kwaśniewski ( Izaak Stollcman ), też byli Żydami. Kto jeszcze się ukrywa pod Polskimi nazwiskami będąc Żydem.

Jedynym prawdziwym Polakiem jest Władysław Bartoszewski! Przepraszam bardzo, profesor Bartoszewski, który mimo to, że jest przechrzczony, to jeszcze jest kanalią Żydowską nad kanaliami. Zatrudniony przez rodaka Tuska na stanowisku „Podsekretarza stanu do spraw Żydów” w MSZ, robi co chce. Mając wykształcenie średnie (wątpliwe), został profesorem (bez dyplomu). Dzisiaj wszystko jest Żydowskie, TVN, Polsat, TVP, a szczególnie program II. Tam nadaje się Żydowskie filmy jak np.: „Klan” i „Złotopolscy”. Wszystkie filmy historyczne są poobsadzane w głównych rolach przez Żydów np.: „Faraon”, „Potop”, „Ogniem i mieczem”, ”Chłopi” ( rola główna), „Popioły” (rola główna), i.t.d.

Nawet nasze najlepsze komedie Pana Chęcińskiego.
asd
asd 29.09.2018, 14:51
Żeby tylko to się udało, Polsce potrzeba nowych dróg i to bezspornie, trzeba by też wzmocnić transport intermodalny i bimodalny, żeby odciążyć drogi od samochodów ciężarowych. Trzymam kciuki za Pana Premiera.
Jan
Jan 28.07.2018, 19:39
Ściema jakich mało! Typowa "kiełbasa wyborcza" na długości 550 km! Nadmieniam, że ŻADEN z odcinków tej trasy nie jest uwzględniony w planach budowy do roku 2023! Więc NA PEWNO przed tym rokiem nic się nie zacznie budować! A to już będą "następne, następne" wybory!
Koka
Koka 12.07.2018, 18:14
W Szczecinie za 500 tyś stoi stępka pod prom ..czyli to już prawie prom, lotnisko w budowie ale lokalizacja niejednoznaczna, Polskie samochody elektryczne zalewają rynek .... Co jeszcze wymyśli opozycjonista z lat 80tych kiedy miał 13 lat? Ale śliczne projekty S11 są już od lat 80tych więc może już wtedy coś z kolegami uzgodnił. ;-)
Wielkopolska
Wielkopolska 11.07.2018, 18:09
Jak dla mnie to kełbaska wyborcza dla ludzi z lokalizacji gdzie PiS ma małe poparcie...tak na marginesie to nke jestem ani za PO ani PiS tylko za normalnie rządzącymi....
Puszcza notecka
Puszcza notecka 11.07.2018, 09:57
Miło się słucha, że premier Polski wymienia naze lokalne mieściny bez aszybki. To budujące, że wie co mówi. Jak sobie tego durnia albo tą idiotkę przypomnę to mnie krew zalewa.

Pozostałe