Poszukiwani sprawcy profanacji pomnika Jana Pawła II

  • 23.10.2018, 12:59 (aktualizacja 12.11.2018, 09:50)
  • Kamil Ceranowski
Poszukiwani sprawcy profanacji pomnika Jana Pawła II
Poszukiwani sprawcy profanacji Pomnika Jana Pawła II. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 12 na 13 października br. na Placu Zwycięstwa w Pile. Wizerunki mężczyzn związanych z tą sprawą zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu miejskiego. Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę nt. zdarzenia, czy rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji.

Policja prowadzi postępowanie w związku z obrzuceniem jajkami Pomnika Jana Pawła II. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło w nocy z 12 na 13 października br, w Pile przy Placu Zwycięstwa. Realizowane przez funkcjonariuszy różnego rodzaju czynności, do chwili obecnej, nie przyniosły rezultatu w postaci zatrzymania sprawców. Policjanci weszli w posiadanie zapisów z kamer monitoringu, z którego wyodrębnili wizerunki mężczyzn, którzy popełnili przestępstwo.

 

Policja zwraca się z prośbą do osób, które rozpoznają tych mężczyzn o kontakt z Policją. Informacje można przekazywać osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Pile przy ulicy Bydgoskiej 115 lub telefonicznie pod numerami:

   

- Dyżurny, tel. 67 353 15 60, 997

- Naczelnik Wydziału Kryminalnego podinsp. Sebastian Chabowski, tel. 519 064 652

- Oficer Prasowy KPP w Pile podkom. Żaneta Kowalska, tel. 609 139 577


Zapewniamy anonimowość!!!

podkom. Żaneta Kowalska

POLICJANCI POSZUKUJĄ MĘŻCZYZN, KTÓRZY OBRZUCILI JAJKAMI POMNIK JANA PAWŁA II. ROZPOZNAJESZ? ZADZWOŃ!

Kamil Ceranowski

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe