II Samozwańcza Noc Biegowa na 100 lecie Niepodległości Polski

  • 12.11.2018, 09:50 (aktualizacja 21.11.2018, 11:13)
  • Kamil Ceranowski
II Samozwańcza Noc Biegowa na 100 lecie Niepodległości Polski
Stowarzyszenie Ludzi w Biegu zorganizowało nocny bieg dla Niepodległej

Polska - to taka kraina,która się w sercu zaczyna. Potem jest w myślach blisko,w pięknej ziemi nad Wisłą. Jej ścieżkami chodzimy,budujemy, bronimy.
Polska - Ojczyzna...Kraina, która się w sercu zaczyna. „Polska”
Ryszard Przymus

11 Listopada - Celem upamiętnienia ważnego święta, oraz 100 lecia odzyskania Niepodległości Polski proponujemy przenieść się wstecz.
Bez numerów startowych, pomiaru czasu , za to w barwach czerwonych nocnych flar oraz odgłosów petard możemy oddać wewnętrzną cześć tym, którzy walczyli o Polskę. Tymi słowami zachęcało do udziału Stowarzyszenie Ludzi w Biegu do wydarzenia biegowego zaplanowanego 11 listopada 2018 o godzinie 23.00.

Nocny bieg na dystansie 11 km wystartował z parkingu Złotowskiej Promenady przy wyjeździe na Piłę w kierunku na Wąsosz, następnie na Świętą, Złotów, aby wrócić w miejsce startu. Warunkiem udziału było posiadanie odblasku lub kamizelki odblaskowej oraz latarki nagłownej potocznie nazywanej czołówką. 
Każdy z uczestników otrzymał flagę Polski na własność, aby móc z nią pokonać cały dystans, oraz po zakończonym biegu pamiątkową statuetkę.

Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tvn consumer
tvn consumer 13.11.2018, 13:44
Motyldo ilu faszystów w jednym miejscu i te flagi!!!!!

Pozostałe