Nocna zmiana w Złotowie [16 12 2019]

  • 17.12.2019, 01:29 (aktualizacja 20.12.2019, 02:23)
  • Kamil Ceranowski
Nocna zmiana w Złotowie [16 12 2019]
W godzinach nocnych dnia 16.12.2019r. odbyło się spotkanie radnych z klubów: Zadbajmy o Złotów, Połączył nas Złotów oraz niezależnego radnego Krzysztofa Żelichowskiego. Radni łączą się w nieformalną koalicję celem storpedowania działań burmistrza.

Chcąc zachować pozory niezależności część radnych klubu Połączył Nas Złotów spotyka się w godzinach nocnych z członkami opozycji, zaraz po spotkaniu swojego klubu. Szef opozycyjnego klubu Stanisław Wełniak z triumfalnym uśmiechem wychodzi wraz z radnym Krzysztofem Żelichowskim (dotychczas z nim skonfliktowanym) po spotkaniu z radnymi klubu Połączył nas Złotów (Grzegorz Kolera, Agnieszka Jęsiek-Barabasz, Jakub Pieniążkowski, Krzysztof Koronkiewicz, Aldona Chamarczuk). Planowane działania nowopołączonej grupy radnych mają doprowadzić do obalenia budżetu miasta, nad którym rada pracowała cały rok. Nowa propozycja budżetu mimo błędów prawnych i merytorycznych ma zostać przegłosowana przez nieoficjalną NOCNĄ KOALICJĘ. Jak donoszą życzliwi nam informatorzy największą aspiracją Stanisława Wełniaka jest objęcie stanowiska przewodniczącego rady miasta, zablokowanie działań obecnego burmistrza i przejęcie władzy w Złotowie. 

Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Apteka
Apteka 21.12.2019, 09:35
Jeśkowa ratuje się czym popadnie........(treść usunięta)
Prawda
Prawda 21.12.2019, 21:59
Jej się chce. W przeciwieństwie do zapijaczonej gęby Rav 4 vel złotowski zawistny troll i wrednej rudej z kompleksami.
Ach no właśnie
Ach no właśnie 21.12.2019, 22:41
Odezwała się zapijaczona gastajrbajterowska szwęda z Norwegii. 
?
? 21.12.2019, 12:24
Jaki szef?
Win
Win 19.12.2019, 08:06
Ceranowski nagrywa wszystkich .Pierwszego też.
T
T 17.12.2019, 23:29
To ma być dziennikarstwo?? To jakaś żałosna lapanka na radnych wychodzacych z restauracji. Tez mi sensacja, wychodzą z Krajny, no coś takiego! Hahaha!
BogdanG
BogdanG 29.12.2019, 21:49
To typowe że politycy albo ich młodsi bracia samorządowcy z koziej doopy w imię obrony własnych interesików żądają od mediów, aby sprzeniewierzyły się swojej robocie, jakim jest informowanie opinii publicznej o ważnych wydarzeniach, które mają lub mogą mieć wpływ na bieg spraw miejskich.
Jaca
Jaca 22.12.2019, 14:42
Kurtyna opadła. Kto miał to społeczeństwu pokazać? Basen, nikt nie rozumie co mówi.
żałosna łapanka
żałosna łapanka 19.12.2019, 12:06
no nic takiego, ale wszytko staje się jasne. Nic takiego bo to tylko radni, ale nazajutrz knajpiana nocna koalicja pokazała swój popis kompetencji, chamstwa i grubiaństwa.
Bojan
Bojan 18.12.2019, 13:12
Ani dziennikarze, ani radni nie są osobami prywatnymi, tylko publicznymi...
Jacula
Jacula 17.12.2019, 23:09
Brawo Stachu.
Przykro mi.
Przykro mi. 17.12.2019, 22:08
A będzie można dodatkowo kupić płytkę cd z teledyskiem z ceremonii pogrzebowej relacjonowanej na telebimie???
absurd
absurd 17.12.2019, 18:08
Śmieszne jest to że grupa dziewięciu radnych uwala to co do tej pory uchwalali, Arytmetycznie 3 radnych unicestwia swoje poprzednie głosowania.
wopr
wopr 17.12.2019, 16:08
Cofną miasto w rozwoju o 10 lat. To już nie hamulcowi jak dotychczas ale już destrukcja na całego. Oglądałem kawałek sesji. Ten budżet będzie bublem prawnym. Argumenty Wełniaka - Wydaje mi się, uważam na konkrety burmistrza czyli przepisy wyceny i projekty. Mogą to obalić ale to jest zwyczajnie chore.
Gość
Gość 17.12.2019, 15:55
Z całym szacunkiem dla byłego pana burmistrza i tego co zrobił dla Złotowa,ale czy nie czas na zasłużony odpoczynek! Wstyd,nie rozumiem tej gry politycznej,czemu ona ma służyć,bo nie dobru miasta i jego mieszkańcom.
Ej
Ej 17.12.2019, 15:53
Co oni tam w tych plecakach wynoszą że tak szybko kaptury na łeb zakładają ?
Oglądajcie
Oglądajcie 17.12.2019, 13:01
Ledwo zaczęli koalicję a już łamią prawo! https://www.youtube.com/watch?…
Romek
Romek 17.12.2019, 12:56
SW przewodniczącym? To jakiś żart!
NIE TRĄAAABIMY W MIEŚCIE
NIE TRĄAAABIMY W MIEŚCIE 17.12.2019, 11:48
Nic nie ugrają! Zmarnują tylko czas i mieszkańcy stracą na rozwoju. Szkoda. Tak przy okazji, nie używamy sygnałów dźwiękowych w mieście! Radny powinien to wiedzieć.
WiN
WiN 17.12.2019, 11:44
Komentujący ten artykuł to psychopaci .
Jasne reguły gry
Jasne reguły gry 17.12.2019, 10:51
Podły przykład idzie z góry. Identycznie zachowuje się hołota z POKO! Pod pozorem swojej krzywdy demolują to co wyborca wskazał jako własną wolę. Co to ma wspólnego z liberalizmem? Przypominam radnym, że największy mandat społeczny w Złotowie posiada burmistrz i to jemu właśnie mieszkańcy powierzyli realizację planu. Powinniście to uszanować, jeżeli chcecie aby was uszanowano w przyszłości kiedy wygracie wybory.
Marek
Marek 17.12.2019, 10:46
Rączki ich swędzą do pieniążków, a towarzystwo wazeliniarskie mocno.....po kolei biorąc każda z płci wchodzi bez mydła, odwracając się plecami obgaduje ile sił w płucach....żenada
qwerty