10 KOLĘD DLA PRZYJACIÓŁ [PEŁNA RELACJA TV]

  • 29.12.2019, 12:15 (aktualizacja 29.12.2019, 12:25)
  • Kamil Ceranowski
10 KOLĘD DLA PRZYJACIÓŁ [PEŁNA RELACJA TV]
10 KOLĘD DLA PRZYJACIÓŁ - doroczne wydarzenie zrzeszające lokalnych artystów oraz mieszkańców Złotowa i okolic. zapraszamy na relację z koncertu, który odbył się 26 12 2019 r. w Złotowie. Zapraszamy

Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olgoszmon
Olgoszmon 30.12.2019, 20:08
Czuję się zaszczycony, że napisałem pierwszy komentarz. Cała moja ciężka praca i poświęcenie opłaciło się.Napisać jako pierwszy komentarz było moim marzeniem od wielu lat, i chciałbym podziękować wszystkim,którzy pomogli mi w drodze do osiągnięcia tego celu. Przede wszystkim chciałbym podziękować Bogu za danie mi tej szansy.Następnie chciałbym podziękować moim rodzicom. Chcę podziękować także mojemu kotu Burkowi.Następnie chciałbym podziękować wiewiórce, która żyje na moim podwórku za wspinanie się na drzewa,ponieważ daje mi natchnienie, że muszę przez cały dzień pracować. Jest to szczególny moment w moim życiu i chciałbym podziękować wszystkim moim niewymienionym tutaj przyjaciołom oraz rodzinie, która pomogła mi w tej drodze. To jest moment którego nigdy nie zapomnę.Chciałbym podziękować, Facebookowi,mojemu światłu w pokoju bo bez niego nie byłbym w stanie zobaczyć klawiatury. Dziękuję także internetowi za poinformowanie mnie o Facebooku,na koniec chciałbym podziękować wszystkim ludziom którzy, znaleźli czas, aby to przeczytać. Nie mogę wyrazić się, jak wielka jest to dla mnie sprawa. Starałem się napisać pierwszy komentarz przez lata, ale nie było to możliwe, do tego wspaniałego dnia. Mam nadzieję, że moje szczęście będzie przy mnie nadal. Jeśli pytasz mnie, jak to zrobiłem to powiem, możesz osiągnąć wszystko do czego dążycie. Wszystkim którzy czytają ten komentarz, chciałbym powiedzieć im,aby realizowali swoje marzenia. Będąc„top commentem” jest niesamowite! Dziękuję wszystkim.

Pozostałe