Żarówki samochodowe Osram – jakie są zalety użytkowania?

  • 16.01.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Żarówki samochodowe Osram – jakie są zalety użytkowania?
Samochód to pojazd, który w dzisiejszych czasach jest niezastąpiony. Do każdej jazdy niezbędne są niezawodne żarówki do reflektorów. Dzięki nim widzimy dokładnie co jest na drodze i wokół niej. Warto wybrać jak najlepsze żarówki w trosce o bezpieczeństwo podczas jazdy.

Fenomen marki Osram

Osram to niemieckie przedsiębiorstwo produkujące sprzęt oraz akcesoria oświetleniowe. Już wielu klientów przekonało się o niezawodności żarówek Osram. Żarówki samochodowe Osram są stworzone w oparciu o potrzeby kierowców i świat, który wciąż się zmienia. Wybierając żarówki samochodowe Osram możemy mieć pewność, że widoczność na drodze znacznie się poprawi, a same żarówki będą o wiele wytrzymalsze od tych, które posiadaliśmy wcześniej. Tak pisze o marce przedsiębiorstwo Osram: „Firma OSRAM jest przygotowana na zmiany, które czekają na nas i kształtuje sposób, w jaki będziemy żyć w przyszłości, oferując rozwiązania technologiczne. Wykorzystując prawie nieograniczone zastosowania niewidzialnego i widzialnego światła, OSRAM sprawia, że życie ludzi staje się bezpieczniejsze i lepsze. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego światła ludzie będą widzieć lepiej, podróżować lepiej, lepiej komunikować się, pracować lepiej i żyć lepiej. OSRAM zmienia światło w coś więcej niż tylko oświetlenie”. Nie sposób nie zgodzić się z tymi słowami. Jak widać motto i założenia tego przedsiębiorstwa wskazują na ich rzetelną pracę nad ludzkim bezpieczeństwem i jeszcze większą wygodą podczas jazdy.

Żarówki halogenowe do reflektorów samochodowych

W tym zakresie marka Osram proponuje klientom takie rodzaje żarówek halogenowych, jak: night breaker laser, night breaker silver, super, super bright premium, super bright-off-road, cool blue intense, cool blue boost- off-road, ultra life, allseason super, osram original line. Żarówki z tych kategorii mogą różnić się barwą na jaką świecą oraz specyfiką. Można wybierać pośród żarówek na określoną porę roku, ale także dostępne są takie, których możemy używać przez cały rok. Nowością są żarówki night breaker, które dają do 150% jaśniejsze światło, do 150 m oświetlonej drogi oraz do 20% bielsze światło. Jak sama firma podkreśla są to najjaśniejsze samochodowe żarówki halogenowe. Z całą pewnością przeznaczone są przede wszystkim do nocnej jazdy. Na tej stronie możesz znaleźć produkty niemieckiego producenta. Każdy kto kiedykolwiek testował żarówki samochodowe Osram jest na pewno z nich zadowolony. Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji powinni sami przekonać się o znakomitości tych żarówek samochodowych.

Grupa Tipmedia
--- Materiał partnera ---
Podziel się: