Róże do policzków

  • 26.09.2019, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Róże do policzków
Róż do policzków to jeden z kosmetyków, który sprawia, że twarz staje się promienna i wygląda młodziej. Jednak, aby osiągnąć taki efekt, należy odpowiednio dobrać jego kolor i zadbać o właściwą aplikację. Jak to zrobić?

Zdrowo zarumieniona cera to oznaka zdrowia i młodości. Nie zapominają o tym także makijażyści. Róż do policzków jest bowiem jednym z ulubionych kosmetyków większości z nich. Właściwie nałożony, natychmiast dodaje cerze młodzieńczego blasku oraz promienności. Jednak mimo tych wspaniałych efektów, jakie możemy dzięki niemu osiągnąć, wiele kobiet rezygnuje z jego użycia przy makijażu. Dlaczego? Ponieważ niewłaściwie dopasowany kolor oraz zła aplikacja mogą sprawić, że rezultat będzie wręcz karykaturalny, a zamiast pięknych policzków otrzymamy intensywne rumieńce. Dowiedzmy się więc jak prawidłowo nałożyć róż oraz dobrać jego odcień.

Róże do policzków — odcień idealnie dopasowany

Na początku warto zaznaczyć, że wyróżniamy trzy podstawowe barwy różu do policzków: różowy, pomarańczowy, brązowy. Największą popularnością cieszą się oczywiście te różowe i to właśnie na nich się dziś skupimy. Róże do policzków powinny być dobierane przede wszystkim do naszej karnacji. Zarówno odcień, jak i temperatura koloru jest bardzo ważna. U osób o jasnej cerze doskonale sprawdzą się kosmetyki o chłodnej tonacji i niewielkiej intensywności. Im natomiast nasza skóra jest ciemniejsza, tym cieplejszą barwę powinniśmy wybierać. Na początek swej przygody z różem do policzków warto wybrać uniwersalny, lekko brzoskwiniowy kolor. Na https://www.toprose.pl/roze-do-policzkow są także piękne paletki zawierające kilka odcieni. To także doskonałe rozwiązanie pozwalające na znalezienie tego idealnego dla nas.

Jak nakładać róż do policzków?

Sposób nakładania różu jest niezwykle ważny i to właśnie od niego uzależniony jest efekt, jaki otrzymamy. Przede wszystkim, kosmetyk ten najlepiej jest ''budować'' nakładając jego niewielką ilość na policzki i w razie potrzeby dokładając. W ten sposób z pewnością nie zrobimy nieestetycznych plam. Kolejną ważną rzeczą, jest miejsce, w które go nakładamy. Aby uzyskać punkt idealny, najlepiej po prostu się uśmiechnąć. Róż aplikujemy właśnie w miejscu, w którym policzki uwypuklają się podczas tej czynności. Trzymając się tych zasad, róż do policzków z pewnością stanie się jednym z naszych ulubionych kosmetyków.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: